צוואות הסכמי ממון ומסמכים משפטיים

משרדנו מספק שירותים משפטיים כלליים במגוון תחומים לרבות צוואות, בקשות לצו ירושה/ צו קיום צוואה, הסכמי ממון, תביעות קטנות, מכתבי התראה, אימות חתימה ועריכת מסמכם משפטיים.

צוואות

במקרה בו אדם הולך לעולמו מבלי שהותיר צוואה, הרכוש יחולק בהתאם להוראות חוק הירושה – חוק כללי, המסדיר את אופן חלוקת הרכוש במידה ואדם לא נקט בפעולות ולא השאיר צוואה.

ככל שברצון האדם לחלק את רכושו באופן שונה מההסדר הקבוע בחוק, הוא יכול לעשות זאת אך ורק באמצעות צוואה, אשר תבטיח את קיום רצונו בדבר חלוקת רכושו.

האדם אינו יודע מה יהיה גורלו. במקרים כאלו יש בעריכת הצוואה משום לקיחת כוח ואחריות לידיים, וקביעת אופן הירושה  מבלי להיות תלוי בהסדר שקבע המחוקק.

צוואה הינה מסמך משפטי חשוב ורגיש אשר עריכתו בצורה ראויה אינה פעולה פשוטה כלל וכלל.  כל שגיאה כגון ניסוח לקוי, פירוט חסר,  אף אם נעשתה בתום לב, עלולה להוביל לפסילת הצוואה. על כן ישנה חשיבות רבה כי התהליך ילווה ע"י עו"ד.

הסכמי ממון

בשנים האחרונות אחוז המתגרשים רק הולך ועולה, וזוג אחד מתוך ארבעה עתיד להתגרש בישראל על כן ישנה חשיבות רבה לערוך הסכם ממון בן בני זוג.

הסכם מממון הוא אחד המסמכים החשובים ביותר עליו יחתמו בני זוג, שכן הוא עתיד לקבוע את עתידם הכלכלי לאחר גירושין. מטרת הסכם הממון הוא לקבוע כיצד יחולק רכוש של בני זוג במקרה של פרידה.חשוב לציין  כי אין מדובר רק בחלוקת רכוש חומרי, אלא יש לתת הדעת גם לגבי מוניטין של אדם, זכויות פנסיוניות עתידיות , קרנות נאמנות, ורכוש שנצבר לפני הנישואין. 

ישנה חשיבות לעריכת הסכם ממון טרם נישואין, שכן משקלו בעת הגירושין יהיה רב יותר.

כללי

אין אדם שלא נתקל בחוסר אמינות , חוסר צדק, בעיות בירוקרטיות, עוולות צרכניות, וזאת מטעם מוסדות שונים, בעלי עסקים, ואפילו מול אנשים פרטיים.

משרדנו מסייע בדיוק במקרים אלו, בהם האזרח הקטן לא מודע להיקף זכויותיו, וכאשר נאלץ לעמוד אל מול גופים גדולים ממנו, קולו לא נשמע.

יש לזכור כי בלא מעט מקרים, אין צורך בהגשת תביעה, אלא די במכתב התראה על מנת לגרום לצד המזיק לחזור בו ממעשיו הפוגעניים. לפיכך, דוגל משרדנו בניהול משא ומתן ומיצויו.

במקרים סבוכים יותר, יסייע משרדנו בניסוח תביעות קטנות נגד גופים שונים (כגון חברות סלולאר, בנקים, המוסד לביטוח לאומי, עסקים פרטיים, סכסוכי שכנים ועד) וניהול הליך משפטי עד לשביעות רצונו של הלקוח.

 


 

למשרדנו ניסיון ומומחיות בניהול תיקים מסוג זה ועריכת מסמכים משפטיים. פנו למשרדנו לצורך קבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות.

משרד עורכות דין פילביץ' אבדייב

משרדנו הנו משרד בוטיק, המתמחה בדיני הנזיקין על כל ענפיו - (תאונות דרכים, תאונת עבודה, ביטוח לאומי, נזקי גוף, רשלנות רפואית), משרדנו עוסק בייצוג בעסקאות מכירת/קנית דירות מגורים, דיני עבודה, צוואות, צווי ירושה / צו קיום צוואה, הסכמי ממון וייפוי כח מתמשך. משרדנו מספק שירותים משפטיים מקצועיים תוך דגש על מתן יחס אישי ללקוח.