מאמרים

accident-152075_1280

צעדים חשובים לתביעה מוצלחת

חשוב לדעת כי באם נקלעתם לתאונת דרכים, ונגרמו לכם נזקי גוף, מגיע לכם פיצוי כספי מטעם חברת הביטוח המכסה בביטוח חובה את הרכב בו נהגתם / נסעתם.

A scroll of a Last Will & Testament, tied with a black ribbon on a mahogany desk, with a white rose and pen. Good copy space

החשיבות בעריכת צוואה

אם יש משהו בטוח בחיים הללו, זה המוות. ואמנם אנו לא יכולים לשלוט בכך, אך כן יש בידינו הכוח להחליט כיצד לחלק את רכושנו לאחר המוות, בהתאם לרצוננו.

laptop-3196481_960_720

מדוע חשוב לערוך צוואה בפני עו"ד

צוואה הינה מסמך משפטי חשוב ורגיש אשר עריכתו בצורה ראויה אינה פעולה פשוטה כלל, ועל כן ישנה חשיבות רבה כי התהליך ילווה ע"י עו"ד.

car-accident-98714_1281

מתי תאונת דרכים תחשב כתאונת עבודה

מדוע כה חשובה האבחנה? ובכן הסיבה נעוצה בעובדה כי כאשר תאונת דרכים תחשב גם כתאונת העבודה, נפתחת בפני הנפגע הדלת למימוש זכויותיו מול המוסד לביטוח לאומי.

arms-care-check-905874

וועדות רפואיות בביטוח לאומי

כל תביעה אשר מוגשת למוסד לביטוח לאומי בגין נכות תהיה כרוכה בעמידה בפני וועדה רפואית, אשר לה חשיבות מכרעת לגבי גובה התגמולים אותם תקבלו.

woman-148699_1280

הפרת זכויות ע"י המעסיק

כיום מעסיקים רבים מפרים בדרך קבע את זכויותיהם של העובדים, בעיקר בכל הנוגע לזכויותיהם הפנסיוניות. אז מה עושים כשמתעורר חשד כי זכויותיכם מופרות? התשובות להלן.

5

תאונת עבודה - כיצד יש לפעול

לצערנו הרב, תאונות עבודה הפכו לעניין שבשגרה, ועל כן חשוב להכיר את זכאותנו לפיצוי במקרים אלו. במקרה של תאונת עבודה, ישנם שני אפיקי תביעה.

מהו ייפוי כח מתמשך

כלי חדשני לתכנון העתיד בדרך בה אתם קובעים מי יהיה אחראי על ההחלטות החשובות בענייני בריאות ורכוש ביום בו נלקחת מכם היכולת להחליט זאת בעצמכם.

הסכנות הטמונות בעסקאות מכר

לפניכם מקרה אמיתי ולא נעים בכלל, אשר ממחיש כמה חשוב לפנות לעורך דין בכל עסקת מקרקעין ובשום פנים ואופן לא לוותר על ליווי משפטי.

woman-swinging-her-foot-above-pool-water-1507351

הכרה בתאונה ביום כיף מהעבודה

עובדת אשר החליקה בבריכה באירועי יום האישה מטעם העבודה - הוכרה על ידי בית המשפט כזכאית לפיצוי כנפגעת תאונת עבודה, חרף התנגדות מקום העבודה.

150,000 ש"ח פיצוי לנפילה בעבודה

רוקחת שהחליקה כתוצאה מרצפה רטובה במקום העבודה, נפגעה ותפוצה בכ-150 אלף ש"ח לאחר שנעדרה ממקום עבודה במשך שבועיים.

מימוש זכויות חולי קורונה במל"ל

עובדים אשר נדבקו בנגיף הקורונה במהלך עבודתם, יהיו זכאים להגיש למוסד לביטוח לאומי תביעה להכרה בתאונת עבודה ואף לזכות בפיצויים.

משרד עורכות דין פילביץ' אבדייב

משרדנו הנו משרד בוטיק, המתמחה בדיני הנזיקין על כל ענפיו - (תאונות דרכים, תאונת עבודה, ביטוח לאומי, נזקי גוף, רשלנות רפואית), משרדנו עוסק בייצוג בעסקאות מכירת/קנית דירות מגורים, דיני עבודה, צוואות, צווי ירושה / צו קיום צוואה, הסכמי ממון וייפוי כח מתמשך. משרדנו מספק שירותים משפטיים מקצועיים תוך דגש על מתן יחס אישי ללקוח.